




Точильний верстат Dnipro-M BG-12X
Призначення
Точильний верстат Dnipro-M BG-12X призначений для делікатного зняття шару іржі, заточування, шліфування та вирівнювання невеликих деталей і інструментів: ножів, ножиць, сокир і лопаток, стамесок, невеликого садового інвентарю тощо.
Верстат комплектується двома колами з нормального (сірого) електрокорунду діаметром 120 мм і завтовшки 16 мм із різним типом зернистості — 36Р і 60Р. Це дає змогу оператору виконувати як грубі чорнові роботи (зняття матеріалу та надання форми), так і чистові (заточка).
Продуктивність
Асинхронний двигун потужністю до 200 Вт із мідною обмоткою дає змогу використовувати верстат упродовж усього робочого дня (до 8 годин) без шкоди для інструменту. Завдяки тому, що немає колекторного вузла, верстат простий у догляді, а встановлений термоелектричний запобіжник збереже інструмент від перегрівання й не дасть йому вийти з ладу під час перевантаження.
Компактність
Верстат Dnipro-M BG-12Х має компактні габарити, що дає змогу розмістити його в невеликій майстерні, за робочим столом або в гаражі, а також легко переміщати об'єктом.
Безпека
Верстат обладнаний регульованими поручнями, за допомогою яких можна вибрати кут подавання на матеріал і захистити оператора від ударів. Вони також роблять процес оброблення контрольованим і безпечним.
Захисні металеві кожухи спрямовують іскри вбік від оператора, оберігаючи його та робочу зону навколо від пошкоджень частинками оброблюваного матеріалу.
Верстат також обладнаний чотирма прозорими захисними екранами з полікарбонату, які захищають оператора та оточення від іскро, даючи змогу контролювати процес оброблення металу. Екрани можна регулювати незалежно один від одного.
Комфорт у роботі
- точильні диски верстата набирають обертів поступово завдяки системі плавного пуску. Вона знижує вібрацію під час увімкнення та робить запуск верстата безпечним. Також це дає змогу знизити навантаження на електромережу.
- демпферні вставки на валу знижують вібрацію диска, даючи змогу досягти найкращих результатів під час оброблення деталі;
- прогумовані ніжки та додаткові кріпильні отвори підвищують стійкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,9 кг кг |
| Діаметр абразивного кола | 125 мм |
| Діаметр вала | 16 мм |
| Зернистість кіл | 36Р и 60Р |
| Кількість обертів | 2950 об/хв |
| Максимальна потужність | 250 Вт кВт |
| Призначення | Універсальна |
| Напруга мережі | 230 В |
| Номінальна потужність | 150 Вт Вт |
| Живлення | Мережа |
| Підсвітка робочої зони | Немає |
| Посадковий діаметр кола | 32 мм |
| Пилозахисна кнопка | Да |
| Робоча потужність | 190 Вт |
| Тип двигуна | асинхронний |
| Тип установки | Настільний |
| Товщина абразивного кола | 16 мм |
- Ціна: 2 200 ₴



