Корзина
94 отзыва
Интернет-магазин МЕГАРИТМ
+380508753571
+380508753571
+380688195988
Корзина
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Удлинители и переноски электрические ТМ ФЕНИКС Украина

ТОВ «Українська кабельна компанія» - торгово виробнича організація, яка стабільно працює багато років на ринку України. Виробничий напрямок представлений електричними силовими подовжувачами, під торговою маркою ФЕНІКС.ЕП.

 Виготовлення електричних подовжувачів супроводжується контролем якості під час проведення всіх технологічних операцій, починаючи від вибору постачальника комплектуючих і закінчуючи виходом з цеху готового виробу. Асортиментна лінійка перевищує 100 різних варіантів збірки.

 Різні варіанти комплектації дозволяють підключати електричне навантаження до 3,5 кВт. Довжина проводу варіюється від 20 до 90 м. Варіанти виконання запропоновані як на котушках, так і без (переноски).

Всі виготовлені вироби умовно можна розділити на стандартні і під замовлення. Стандартні представлені в прайс-листі. Будь-які інші комплектації розраховуються і проектуються за запитом.

Коло наших покупців досить широке, а саме:

- промислове підприємство;

- будівельні фірми;

- нафтовидобувні компанії;

- електромонтажні організації;

- структури МНС;

- комунальні служби.

Роздрібний покупець може придбати подовжувач побутового призначення в торгових точках України, або в інтернет-магазинах наших партнерів. Відвантаження придбаної продукції здійснюється по всій території України.

Вся продукція має сертифікати і гарантійний термін експлуатації, а також відповідає сучасним вимогам і стандартам.

Йдучи в ногу з нинішніми реаліями, ми змінили класичну систему виробництва - тому електртичні подовжувачі ФЕНІКС.ЕП виготовляються не на склад, а під конкретні замовлення покупця. Це рішення дозволило істотно знизити витрати виробництва і складські витрати, а, відповідно, і собівартість продукції.

Швидке переналагодження обладнання дає можливість виконати замовлення наших клієнтів в максимально стислі терміни. Тому абсолютно не важливо якого характеру замовлення: професійний або побутовий, для оптових або роздрібних клієнтів. Більш того, система конвеєрного принципу виробництва дозволяє строго контролювати якість виробів, що випускаються. Юридичним особам продукція відпускається від 1 шт.

Як будь-яке виробниче підприємство, ми зацікавлені в оптових замовленнях. Тому, для оптових партнерів розроблені спеціальні пропозиції.