



Насос для дизельного топлива DS220V NPO
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос для дизельного топлива DS220V NPO
НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ПЕРЕКАЧУВАННЯ ВОДИ ТА БЕНЗИНУ, СПИРТУ АБО ІНШИХ ЛЕГКОЗАЙМИСТИХ РІДИН.
Електронасос для дизельного палива DS220V призначений для подачі дизельного палива, гасу та невибухонебезпечних неагресивних рідин з щільністю не вище ніж у води, без абразивних включень. Використовується для заправки дизельним паливом різноманітних транспортних засобів та сільськогоспо-дарської техніки. Також може використовуватися для перекачування різних малов’язких мастил.
Переваги:
- Компактність сприяє зручності зберігання і експлуатації
- Наявність двополюсного вимикача підвищує комфорт використання
- Корпус електродвигуна має покриття хромом, що забезпечує довговічність застосування
- Наявність ручки полегшує перенесення насосу при експлуатації
- Наявність в комплектації насосу сітчастого фільтра, перехідників та хомутів (комплекту для приєднання) спрощує монтаж
Обмеження
- Рідини, що перекачуються: дизельне паливо, гас, машинне мастило
- Щільність: не більше 1000 кг/м3
- Кінематична в’язкість: не більше 100 сСт
- Максимальний розмір часток: не більше 0,05 мм
- Зміст механічних домішок: не більше 0,01%
- Максимальна температура рідини, що перекачуються: +40°С
- Максимально припустимий робочий тиск: 0,3 МПа (3 бар)
Конструктивні характеристики:
- Моноблочні поверхневі горизонтальні
- Корпус насосної камери з чавуну
- Співвісне розташування патрубків
- Корпус двигуна із сталі з покриттям хромом
- Робочі органи шиберно-роторного типу з вуглецевої сталі і технополімеру
- Укомплектовано двополюсним вимикачем
- Укомплектовано ручкою для перенесення
- Укомплектовано кабелем живлення
- У комплект постачання входять перехідники під шланг, сітчастий фільтр і хомути
Двигун
- Колекторний двополюсний
- Охолодження двигуна природною конвекцією
- Ступінь захисту IP44
- Клас нагрівостійкості ізоляції B
- Напруга живлення: 220 В
- Режим роботи: короткочасний
Характеристики
| Тип размещения | поверхностный |
|---|---|
| Принцип действия | шиберно-роторный |
| Тип ротора | сухой |
| Напряжение питания: | 220 В, 50 Гц |
| Потребляемая мощность, Вт: | 200 |
| Тип присоединения патрубков | под шланг |
| Входной патрубок: | G¾-B |
| Выходной патрубок: | G¾-B |
| Максимальный напор, м: | 21.0 |
| Максимальная производительность, м³/час: | 3.30 |
| Оптимальный напор, м: | 17.00 |
| Оптимальная производительность, м³/час: | 1.80 |
| Максимальная высота всасывания, м: | 3 |
| Тип перекачиваемой жидкости | дизтопливо, масло |
| Максимальная температура перекачиваемой жидкости, °С: | 50 |
| Максимальный размер частиц, мм: | 0.05 |
| Шнур электропитания, длина, м: | 1.3 |
| Мощность насоса (Р1), Вт: | 500 |
| Колеса | Нет |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Насосы плюс оборудование |
| Страна производитель | Украина |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 65 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Оптимальний напір | 2 m |
| Об'ємна подача | 0.9 m3/h |
| Максимальна об'ємна подача | 1.8 m3/h |
| Максимальний розмір часток | 0.2 mm |
| Максимальна температура рідини, що перекачується | 35 С |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 260 ₴
