
Шланг для поливу 4 зірки LAKE LINES 3/4" L18 rudes
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шланг для поливу 4 зірки LAKE LINES 3/4" L18 rudes
Опис
Шланг для поливу з ПВХ. з нитковим армуванням.
ГАРАНТІЯ 400 ДНІВ
- Зроблені з матеріалу екологічного ПВХ високої якості
- Зроблені в Україні;
- Виявляють високу експлуатаційну міцність, завдяки текстильному армуванню з перехресним переплетенням;
- Діапазон робочих температур від -5 до + 60°С
Характеристики
| Серия | Lake |
|---|---|
| Довжина, м: | 18 |
| Внутрішній діаметр шланга, мм | 3/4" (19 мм) |
| Макс. допустимий тиск МПа (бар) | 0,5 (5,0) |
| Кількість шарів | 4 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rudes |
| Страна производитель | Украина |
| Армированный шланг | Да |
| Вид товара | Шланг |
| Диаметр | 19 мм |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Длина | 18 м |
| Количество слоев | 4 |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Максимальная температура воды | 60 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 Бар |
| Материал шланга | ПВХ |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Минимальная температура воды | -5 град. |
| Состояние | Новое |
- Цена: 599 ₴
