



Дрель Bosch GBM 1600 RE (06011B0000)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дрель професійний Bosch (Бош) GBM 1600 RE
- Висока якість та надійність завдяки фрезерованим зубчастим колесам, кулько- та голчастим підшипникам та міцному металевому корпусу редуктора
- Легко впорається з будь-яким завданням: завдяки 3-ступінчастому понижувальному редуктору та максимально високому у своєму класі крутному моменту (11 Нм)
- З придатним приладдям навіть виконання найбільших по діаметру отворів, свердління коронками або розмішування в`язких рідин не складе ніяких труднощів
- Електронна система керування для точного початку свердління
- Безпечне утримання завдяки надійній довгій додатковій рукоятці
- Просте керування завдяки кнопці, що натискається двома пальцями
- Реверс
#
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 Місяців |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Крутний момент | 11 Нм |
| Число оборотов холостого хода | 0 – 630 об/хв |
| Макс. діаметр отвору в деревині | 40 мм |
| Патрон | Зубчастий 3 - 16 мм |
| Мощность | 850 |
| Тип | Дриль-Міксер |
- Цена: 11 380 ₴
