
Сучкорез Bahco P160-SL-90 (90 см)
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bahco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1160 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Длина | 90 см |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Діаметр зрізу | 45 мм |
| Країна виробництва | Франція |
| Материал | Сталь |
| Тип | Обвідні |
- Цена: 4 490 ₴
