




Шуруповерт акумуляторний ЗША-12 М Li
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Шуруповерт електричний (акумуляторний) ЗЕНИТ ЗША-12 М Li – це надійний ручний бездротовий інструмент, призначений для закручування та викручування шурупів, гвинтів або саморізів при монтажних, оздоблювальних або будівельних роботах.
Дана модель оснащена двома літій-іонними (Li-ion) АКБ, яким притаманний тривалий термін служби, відсутність саморозряду та "ефекту пам'яті", що робить модель мобільною, маневреною та високопродуктивною. Додаткова опція, що підвищує зручність для користувача – світлодіодне підсвічування робочої зони.
Високотехнологічний шуруповерт ЗЕНИТ ЗША-12 М Li націлений на тривале використання і гарантує високу якість роботи.
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Ключові переваги моделі ЗША-12 М Li
|
|
|
Сервісне обслуговування |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 36 міс |
| Глубина | 175 мм |
| Интструкция | https://place-b2b.com.ua/media/product/original/00/01/1804/manual-zsha-12_m-li-2021_08.pdf |
| Вес без упаковки | 1.1 кг |
| Тип элементов питания | батарея |
| Ссилка на видео | https://www.youtube.com/watch?v=o8d_G7j8CsE |
| Элементы питания | є |
| Количество грузовых мест | 1 |
- Цена: 2 199 ₴




