



Шуруповерт електричний ЗШ-550 Профи
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Шуруповерт електричний (мережевий) ЗЕНИТ ЗШ-550 профи – це надійний ручний інструмент для закручування / викручування шурупів (гвинтів) при монтажних, оздоблювальних або різноманітних будівельних роботах.
Корпус моделі ЗШ-550 профи виконаний з легкого і міцного матеріалу, внутрішні деталі та вузли двигуна надійно захищені від будівельного пилу. Ергономічність конструкції рукоятки з гумовою накладкою дозволяє впевнено керувати інструментом.
Дана модель за необхідності може використовуватися з міксерною насадкою.
Шуруповерт ЗЕНИТ ЗШ-550 профи націлений на високу продуктивність роботи при виробничих навантаженнях вище за середні.
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Ключові переваги моделі ЗШ-550 профи
|
|
|
Сервісне обслуговування |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит Профи |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 275 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес без упаковки | 1.9 кг |
| Гарантия | 36 міс |
| Глубина | 90 мм |
| Интструкция | https://place-b2b.com.ua/media/product/original/00/01/1839/product1839-1.pdf |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Тип элементов питания | мережа |
| Элементы питания | немає |
- Цена: 1 600 ₴



