




Шуруповерт електричний ЗШ-550 М
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Шуруповерт електричний (мережевий) ЗЕНИТ ЗШ-550 М – це надійний ручний інструмент, призначений для закручування / викручування шурупів (гвинтів, саморізів) при монтажних, оздоблювальних або будівельних роботах, а також для розмішування фарб, лаку, будівельних сумішей невисокої щільності міксерними насадками.
Корпус моделі ЗШ-550 М виконаний з легкого міцного матеріалу, який не боїться ударів і подряпин, внутрішні деталі і вузли надійно захищені від будівельного пилу, редуктор з шестернями із удароміцної сталі.
У моделі ЗЕНИТ ЗШ-550 М конструкція корпусу та матеріал рукоятки роблять навіть найтривалішу роботу комфортною та продуктивною.
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Ключові переваги моделі ЗШ-550 М
|
|
|
Сервісне обслуговування |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес без упаковки | 1.4 кг |
| Вес в упаковке | 1.4 кг |
| Гарантия | 36 міс |
| Глубина | 230 мм |
| Интструкция | https://place-b2b.com.ua/media/product/original/00/01/1806/manual_zsh-550_m-2021_08.pdf |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Тип элементов питания | мережа |
| Элементы питания | немає |
- Цена: 999 ₴



