

Шуруповерт електричний ЗШ-550
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Шуруповерт електричний (мережевий) ЗЕНИТ ЗШ-550 – це надійний ручний інструмент, призначений для закручування та викручування шурупів (гвинтів, саморізів) при монтажних, оздоблювальних або будівельних роботах. Також можливе використання інструмента з міксерними насадками для розмішування фарб, лаку, будівельних сумішей невисокої щільності.
Корпус моделі ЗШ-550 виконаний з легкого міцного матеріалу, який не боїться ударів і подряпин, внутрішні деталі і вузли надійно захищені від будівельного пилу. Конструкція і матеріал рукоятки роблять навіть найтривалішу роботу з інструментом комфортною та продуктивною.
Шуруповерт ЗЕНИТ ЗШ-550 відноситься до категорії бюджетних побутових електроінструментів, але має досить високу міцність корпусу та якість збору вузлів і деталей.
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Ключові переваги моделі ЗШ-550
|
|
|
Сервісне обслуговування |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 275 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес без упаковки | 2 кг |
| Вес в упаковке | 2 кг |
| Гарантия | 36 міс |
| Глубина | 90 мм |
| Интструкция | https://place-b2b.com.ua/media/product/original/00/01/1809/product1809-1.pdf |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Ссилка на видео | https://www.youtube.com/watch?v=NmcI7B7q5X4 |
| Тип элементов питания | мережа |
| Элементы питания | немає |
- Цена: 999 ₴



