




Плиткорез 64022 монорейковий Industry 1200 мм Haisser
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание Плиткорез 64022 монорейковий Industry 1200 мм Haisser Плиткорез монорейковий Industry 1200 мм Haisser - якісний плиткорез ручної професійного рівня, призначену для різання всіх видів плитки. Максимальна глибина різу становить 16 мм, довжина різу - 1200 мм. Для тривалої експлуатації інструменту і його плавного ходу передбачені 10 кулькових підшипників. - Суцільна сталева прямокутна напрямна - Посилена суцільна сталева станина - Висувні надійні опори для плитки великих розмірів - Ролики для транспортування - Магнітна ламає лапка - Змінний карбід - вольфамовій ріжучої елемент високої якості з титановим покриттям Змінний ріжучий диск, код товару на сайті 64031
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | Повернення / обмін 14 днів |
| Глубина реза | 16 мм |
| Длина реза | 1200 мм |
| Дополнительно | - в 3 рази більше ресурс роботи - 10 вбудованих кулькових підшипників |
| Назначение | Для різання всіх видів плит |
| Режущий элемент | Карбід-вольфрамовий 22х6х6 мм з титановим покриттям |
| Тип | Ручной |
| Штрих код | 6914466083252 |
- Цена: 8 800 ₴


