
Плиткорез 64033 монорейковий 600 мм Haisser
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание Плиткорез 64033 монорейковий 600 мм Haisser Плиткорез монорейковий на підшипниках 600 мм Haisser - Призначений для різання керамічної і кахельної плитки, а також керамограніту товщиною до 15 мм. Алюмінієва станина. Для тривалої експлуатації інструменту і його плавного ходу забезпечують 6 кулькових підшипників. Покращений карбід - вольфрамовий ріжучий елемент 22 * 5 * 2 мм, з підшипником і титановим покриттям забезпечує в 3 рази більше ресурс роботи. Суцільнолита напрямна дозволяє працювати з твердими видами плитки і підвищує ефективність роботи. Змінний ріжучий диск, код товару на сайті 64038
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | Повернення / обмін 14 днів |
| Глубина реза | 15 мм |
| Длина реза | 600 мм |
| Дополнительно | - в 3 рази більше ресурс роботи - алюмінієва станина - ріжучий елемент - карбід вольфраму - 6 підшипників - регулювання кута різу - 0-60º |
| Назначение | Для різання всіх видів плит |
| Режущий элемент | Карбід-вольфрамовий 22х5х2 мм з титановим покриттям |
| Тип | Ручной |
| Штрих код | 2000963893013 |
- Цена: 4 200 ₴
