



Рубанок Bosch GHO 26-82 D (06015A4301)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Рубанок Bosch GHO 26-82 D (06015A4301)
Рубанок Bosch GHO 26-82 D (06015A4301) - дуже зручний та потужний інструмент, який має потужний електромотор 0,71 кВт. Система "Woodrazor", в рубанку Bosch GHO 26-82 D (06015A4301)-забезпечує легке стругання без зайвих зусиль.
• Зручне застосування завдяки можливості вибору напрямку викиду стружки вправо або вліво.
• Двигун в 710 Вт – найкращий для складних робіт.
• Три V-подібні пази забезпечують просте та різноманітне фрезерування.
• Блокування включення зручне і для шульг, і для правшів.
• Найшвидша та найекономічніша зміна ножів у порівнянні з іншими
• інструментами завдяки витривалим ножам Woodrazor та простому налаштуванню.
• Захист обробної поверхні завдяки черевику.
Комплектація:
- паралельний упор
- пилозбірник
- ключ торцевий 2,5 мм
- картонна коробка
Ви можете купити рубанок Bosch GHO 26-82 D (06015A4301) у Києві за низькою ціною або з доставкою в Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Вінницю, Чернівці, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Ужгород та інші міста України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 Місяців |
| Глибина вибірки паза | 0 – 9 мм |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Страна производитель | Малазія |
| Число оборотов холостого хода | 18000 об/хв |
| Мощность | 710 |
| Рабочая ширина | 82 см |
- Цена: 11 420 ₴
