



Очиститель высокого давления Bosch AdvancedAquatak 150 (06008A7700)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Италия |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудований в корпус бачок для засобу для чищення | Да |
| Гарантія | 36 Місяців |
| Длина кабеля | 8 |
| Длина шланга | 5 см |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Макс. температура води, що використовується | 40 °C |
| Макс. тиск | 150 бар |
| Напряжение | 220-240 |
| Особенности | Регулювання тиску, вбудований бачок для миючого засобу, автоматика відключення, сталеві поршні |
| Мощность двигателя | 2200 Вт |
- Цена: 15 880 ₴
