


Лобзик электрический Bosch PST 800 PEL + набор пил 10шт (06033A0101)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
0
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 2 кг |
| Страна производитель | Венгрия |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяців |
| Глибина різання в деревині | 80 мм |
| Глибина різання сталі | 5 мм |
| Довжина ходу пили | 20 мм |
| Доставка/Оплата | Товар на замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Комплектация | Лобзик PST, 1 пиляльне полотно по деревині (T 144 D), Пластмасова валіза, Набір пильних полотен. |
| Кількість Ходів на холостому ходу | 500 – 3000 хід/хв |
| Мощность | 530 |
- Цена: 4 280 ₴
