

Свердло по бетону Bosch SDS-plus-1, 8x200x260 мм (2608680272)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури Bosch SDS-plus-1 відносяться до базової серії бурів у лінійці Bosch. Вони мають U-подібну форму спіралі, яка добре справляється з виведенням пилу під час роботи. Дві ріжучі кромки з твердосплавного сплаву справляються з відмінно справляються з роботою з цегли та бетону. Ця серія бурів має стандартний термін служби. Підходять для всіх перфораторів із патроном SDS-Plus.
| Код для замовлення | 2608680272 |
| В упаковці 1 шт. |
| Характеристики | |
| Діаметр (D), мм | 8.0 |
| Робоча довжина (L1), мм | 200,0 |
| Загальна довжина (L2), мм | 260.0 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Диаметр | 8 мм |
| Общая длина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Робоча довжина | 200 мм |
- Цена: 290 ₴
