




Напівавтомат інверторний MIG/MMA Dnipro-M MG-14DX
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Максимальна споживана потужність:5,3 кВА
- Максимальна активна потужність:4 кВт
- Діапазон регулювання струму:20-140 А
- Діаметр зварювального дроту MIG:0,6-0,8 мм
Характеристики
Напівавтомат інверторний MIG/MMA Dnipro-M MG-14DX
| Максимальна споживана потужність | 5,3 кВА |
| Максимальна активна потужність | 4 кВт |
| Діапазон регулювання струму | 20-140 А |
| Діаметр зварювального дроту MIG | 0,6-0,8 мм |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6-4 мм |
| Тип зварювального дроту | обміднений/флюсовий |
| Режим роботи | MMA/MIG GAS/MIG FLUX/TIG LIFT |
| Швидкість подачі дроту | 1,5-7,2 м/хв |
| Маса встановлюваних котушок з дротом | 1 кг |
| Мінімальна напруга без втрат ККД | 160 B |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MIG | 18% (40°С) |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі ММА | 18% (40°С) |
| ККД | 85 % |
| Hot start | є |
| Anti stick | є |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Номінальний вхідний струм | 28 А |
| Тип охолодження | примусове повітряне |
| Номінальна напруга мережі | 230 ±10% В |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Клас радіочастотного обладнання | А (IEC 60974-10) |
| Клас ізоляції | F |
| Клас захисту | IP21S |
| Робоча вага апарата | 4,7 кг |
| Габаритні розміри ДхШхВ | 355x160x245 мм |
Комплектація
| Інструкція | є |
| Кабель тримача маси | є |
| Кабель тримача електроду | є |
| Плечовий ремінь | є |
| Зварювальний напівавтомат | є |
| Рукав MIG | є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dnipro-M |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 220 В |
- Цена: 7 700 ₴





