



Віброплита Zipper ZI-RPE120GYN
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.ВІБРОПЛИТА ZIPPER ZI-RPE120GYN
ОСОБЛИВОСТІ:
Компактна віброплита Zipper ZI-RPE120GYN готує ділянки до зведення споруд, коригує рельєф під ландшафтне оформлення, стабілізує комунікаційні траншеї і ділянку під укладання тротуарної плитки. Модель використовують для пробивання грунту, гранульованих і піщаних підкладок.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Віброплита Zipper ZI-RPE120GYN призначена для спресування сипучих матеріалів і ґрунту на глибину.
Робоча глибина залежить від щільності та розміру фракцій ущільнюючих матеріалів, на піщаних сумішах цей показник становить приблизно 35 см.
Головне призначення віброплити - вирівнювання і ущільнення різноманітних поверхонь, ліквідації повітряних порожнин.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
ZIPPER ZI-RPE120GY використовують для благоустрою території, ландшафтного оформлення та реставрації дорожнього покриття.
ПЕРЕВАГИ ZI-RPE120GY:
- 4-тактний двигун Loncin;
- обробка шару в 35 см дозволить підготувати ділянку до будівельних операцій;
- бічний екран надійно захищає клиновий ремінь від розриву та забруднення;
- еластичний килимок для делікатної обробки плитки;
- металева рама захистить встановлені в її межах вузли при випадковому ударі чи падінні;
- якісне трамбування в кутах, уздовж стін, навколо опор та колон;
- масивна основа;
- вібраційні коливання на ручці зведені до мінімуму;
- простий доступ до робочих вузлів.
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікація всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на всьому європейському ринку;
- Широкий модельний ряд;
- Надійний всесвітньо відомий двигун Loncin який встановлений на віброплиті;
- Дуже зручний і сучасний дизайн;
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України;
- Сертифікація СЄ.
Технічні характеристики| Установочні розміри | 920х450х950 мм |
| Вага брутто | 123 кг |
| Рівень звукової потужності | 107 дБ |
| Габарити упаковки (ШхДхВ) | 450х620х630 мм |
| Потужність двигуна | S1 4100 Вт |
| Ємність баку | 3,6 л |
| Відцентрова сила | 26 кН |
| Подача | 25 м/хв |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zipper |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес брутто | 68 кг |
| Вес нетто | 62 кг |
| Габаритные размеры, ШхДхВ | 380х640х460 мм |
| Гаратийный срок | 12 месяцев |
| Емкость бака | 3,6 л |
| Максимальная скорость | 20-25 м/мин |
| Материал рабочей поверхности | Сталь |
| Мощность мотора s1 | 4100 Вт |
| Рабочая глубина | 15 см |
| Размер подошвы | 370х520 мм |
| Тип двигателя | 1-цилиндровый 4-тактный двигатель OHV |
- Цена: 33 350 ₴
