


Зварювальний інверторний напівавтомат Kaiser MIG-310 PRO
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальний напівавтомат Kaiser MIG-310 PRO
Kaiser MIG-310 PRO - це напівавтоматичний апарат призначений для зварювання металів. Максимальний зварювальним ток 310 А при робочій напрузі 180-240В. Підтримує такі типи зварювання:. MMA - Manual Metal Arc - ручна дугова зварювання штучними (покритими) електродами TIG - Tungsten Inert Gas - ручна дугова зварка неплавким електродом в середовищі інертного захисного газу.
MIG / MAG - Metal Inert / Active Gas - дугове зварювання електродом, що плавиться металевим електродом (дротом) в середовищі інертного / активного захисного газу з автоматичною подачею присадного дроту. Також великою перевагою апарату є наявність LCD-дисплей і його компактність, що дозволяє транспортувати інструмент без особливих зусиль. Гарантія 3 роки.
Характеристики
| Вага | 15 кг |
| Виробник | Kaiser |
| Гарантія | 3 роки |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас інструменту | Професійний |
| Країна походження | Китай |
| Мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мін. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Макс. діаметр дроту | 1 мм |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Максимальний струм | 310А |
| Особливості та можливості | 3 в 1 - підходить для MIG/MAG/TIG/MMA-зварювання LCD-дисплей |
| Охолодження | Повітряно-примусове |
| Робоча напруга | 180-240 В |
| Робочий цикл | 60% |
| Струм зварювання | Постійний |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип ізоляції | Н |
| Тип обладнання | Інвертор |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAISER |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 13.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальный диаметр проволоки | 5 мм |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
- Цена: 18 300 ₴
