


Газонокосарка Bosch ARM 34 (06008A6101)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична Bosch ARM 34
- Високообертовий двигун за дві секунди приведе ваш газон у порядок
- Система захисту двигуна від перевантаження
- Продумана конструкція та дизайн забезпечує виняткову компактність
- Економія місця зберігання завдяки складній рукоятці та травозбірнику
- Мала вага для легкого транспортування
- Ергономічна рукоятка Ergoflex для невтомної роботи з газонокосаркою та забезпечення здоров`я вашої спини
- Травозбірник об`ємом 40 л для скорочення пауз, викликаних необхідністю випорожнення травозбірника
- Просте регулювання висоти стрижки завдяки централізованій системі регулювання висоти ножа на 5 положень
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота стрижки | 20 – 70 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Доставка/Оплата | Товар на замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Крутний момент | 15 Нм |
| Мощность двигателя | 1300 Вт |
| Рекомендована площа для обробки | 300 м² |
| Ріжуча система | роторний ніж |
| Система регулювання висоти ножа | 5 рівнів, центральна |
| Тип рукоятки | Система «Ergoflex» |
| Ширина стрижки | 34 см |
- Цена: 5 590 ₴
