


Тример Bosch EasyGrassCut 23 (06008C1H00)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример Bosch EasyGrassCut 23 (06008C1H00) для роботи на дачній, присадибній ділянці.
Характеристики та переваги тримера Bosch EasyGrassCut 23 (06008C1H00):
• Електричний триммер потужністю 280 Вт;
• Кількість оборотів 12500 об/хв;
• Інструмент досить легкий та добре збалансований;
• Тример має напівавтоматичну систему подачі волосіні, усуває необхідність у ручному налаштуванні;
• У шпульці 4 м волосіні завтовшки 1.6 мм;
• Діаметр кругового захоплення волосіні 23 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Діаметр стрижки (ліска) | 23 см |
| Мощность двигателя | 280 Вт |
| Скорость вращения | 12500 об/хв |
| Шпулька | волосінь 1.6 мм x 4 м |
- Цена: 1 870 ₴
