



Вигнута пилка Silky Gunfighter (730-30)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Вигнута пила Silky Gunfighter виготовлена з високоякісної японської сталі.
-
Конічне шліфоване лезо з неналаштованими зубами;
-
Прогресивні зубці (6-8,5 на 30 мм) більш тонкі поряд з ручкою, далі стають все більше і більше, що забезпечує більш плавний пуск і продуктивне завершення кожного ходу;
> -
Нікелювання без електрохімічного покриття забезпечує підвищену зносостійкість та стійкість до іржі, що веде до збільшення терміну служби;
Відмінне поєднання вигнутого леза з високою продуктивністю та зручною рукояткою, яка надійно тримається у ваших руках. Винятковий дизайн, міцність, баланс та чудова якість обробки.
Підходить для всіх завдань з обрізки.
Лезо має бути чистим, щоб підтримувати його ефективність. Смола розчиняється в оливковій олії, що є ефективним та екологічно чистим способом догляду за лезом. Більш агресивні рідини можуть пошкодити гумовий матеріал ручки.
Коли пила не використовується, переконайтеся, що вона суха. Зберігайте пилку в піхвах у сухому місці.
# # #39377
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silky |
| Длина полотна | 300 мм |
| Страна производитель | Япония |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 460 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гартований зуб | Да |
| Геометрією зубів | японський зуб |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Крок зубів на 30 мм | 8.5-6 на 30 мм |
| Переточуваний зуб | Нет |
| Ширина пропила | 1.4 мм |
- Цена: 3 160 ₴
