


Сковорода GT-2309-26 XYLAN Shine 260х50 мм Gusto
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорода GT-2309-26 XYLAN Shine 260х50 мм Gusto - виготовлена з високоякісного алюмінію, не містить шкідливих домішок та речовин. Антипригарне покриття XYLAN Shine - має високі антипригарні властивості, запобігає прилипання під час приготування їжі, стійке до подряпин. Сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Оснащена бакелітовою термостійкою ручкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUSTO |
| Антипригарное покрытие | XYLAN+ |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 5 см |
| Гарантия | Возврат/обмен 14 дней |
| Диаметр | 26 см |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Материал ручки | бакелит |
| Наличие крышки | Нет |
| Подходит | Для всех видов плит, кроме стеклокерамических |
| Размеры | 26×5 см |
| Страна происхождения | Китай |
| Тип | Сковорода |
- Цена: 690 ₴
