




Шліфмашина ексцентрикова Dnipro-M PE-29S
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шліфмашина ексцентрикова Dnipro-M PE-29S
- Модель:PE-29S
- Діаметр круга:125 мм
- Кількість обертів:7500-12000 об/хв
- Номінальна потужність:290 Вт
Характеристики
| Модель | PE-29S |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Кількість обертів | 7500-12000 об/хв |
| Номінальна потужність | 290 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Регулятор обертів | є |
| Вага | 1,4 кг |
| Ексцентриситет | 2,5 мм |
| Сумарна вібрація аh | 3,8 м/с² |
| Похибка вимірювання вібрації | 1,5 м/с² |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dnipro-M |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
- Цена: 2 200 ₴


