




Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-201HBC Compact
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-201HBC Compact
Характеристики
| Напруга акумулятора | 20V |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Максимальний крутний момент | 45 Нм |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-500/0-1550 об/хв |
| Діаметр свердління: дерево | 35 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 0-7500/0-28000 уд/хв |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Ступінь обертального моменту | 20+3 |
| Діаметр свердління: сталь | 13 мм |
| Діаметр свердління: цегла | 13 мм |
| Матеріал патрона | метал |
| Тип патрону | безключовий, одномуфтовий із замком |
| Діаметр патрона | 1,5 -13 мм |
| Функція блокування шпинделя | є |
| Підсвічування робочої зони | є |
| Функція реверс | є |
| Функція удару | є |
| Швидкознімний патрон | немає |
| Можливість встановлення насадок QC-18A,QC-18D | немає |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dnipro-M |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
- Цена: 3 150 ₴


