Новинка










Фрезер акумуляторний Dnipro-M DCR-200BC ULTRA
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фрезер акумуляторний Dnipro-M DCR-200BC ULTRA
- Джерело живлення:Акумулятор
- Висота ходу фрезерування:60 мм
- Кількість швидкостей:6
- Тип фрезера:вертикальний/кромковий
Фрезер акумуляторний Dnipro-M DCR-200BC ULTRA характеристики
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Висота ходу фрезерування | 60 мм |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Тип фрезера | вертикальний/кромковий |
| Номінальна потужність | 18 В |
| Максимальна потужність | 20 В |
| Цанговий патрон | 6 мм, 8 мм |
| Кількість обертів | 10000/14000/18000/22000/26000/30000 об/хв |
| Максимальний діаметр фрези | 35 мм |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання обертів | є |
| Фіксатор шпинделя | є |
| Фіксація висоти ходу | є |
| Шкала глибини занурення | є |
| Револьверний упор | є |
| Револьверний упор погружної бази | є |
| Мікроналаштування ходу фрезера | є |
| Мікроналаштування погружної бази | є |
| Підключення адаптера пиловідведення | є |
| Встановлення додаткових баз | є |
| Підсвічування робочої зони | є |
| Вага з кромковою базою | 1,36 кг |
| Макс. діаметр фрезерування з кромковою базою | 37,2 мм |
| Вага із занурювальною базою | 2,25 кг |
| Макс. діаметр фрезерування із занурювальною базою | 38,1 мм |
| Матеріал підошви | алюміній |
| Рівень вібрації, похибка К = 1,5 м/с² | 2,55 м/с² |
| Рівень звукового тиску, похибка K = 3 дБА | 92,7 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності, похибка K = 3 дБA | 103,7 дБ(А) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dnipro-M |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
- Цена: 7 200 ₴





