


Секатор TYPE B 200 мм Hanakumagawa (4580149742031)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секатор TYPE "B" 200 мм Hanakumagawa. Ручна робота японських майстрів.
Секатор TYPE "B" має товсте напівкругле лезо, що підходить для обрізання гілок дворових або фруктових дерев, а також квітів у вашому саду.
Зручна лита рукоятка та сталева пружинка, надає зручності вчасно роботи та допомагає без особливих зусиль здійснювати стрижку або обрізку.
Леза ножиць піддається термообробці, завдяки чому їм надається додаткова міцність і довговічність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hanakumagawa |
| Страна производитель | Япония |
| Общая длина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 240 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр зрізу | 22 мм |
| Материал | S58C |
| Размер | M/L |
| Тип лез | Класична (Обвідні) |
- Цена: 4 290 ₴
