


Тример Bosch EasyGrassCut 26 (06008C1J01)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тример Bosch EasyGrassCut 26 (06008C1J01) для роботи на дачній, присадибній ділянці.
Характеристики та переваги тримера Bosch EasyGrassCut 26 (06008C1J01):
- Збалансована і легка конструкція ідеально пристосована для комфортної та легкої роботи
- Проста в користуванні напівавтоматична котушка не потребує ручного регулювання
- Висока якість обробки, потужний двигун і міцна довговічна ліска забезпечують ідеальні результати роботи
- Чудовий вибір для підрізання трави і бур`янів, підстригання газону і підрізання на краях у садку
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Діаметр стрижки (ліска) | 26 см |
| Мощность двигателя | 280 Вт |
| Скорость вращения | 12500 об/хв |
| Шпулька | волосінь 1.6 мм x 4 м |
- Цена: 1 980 ₴
