


Cадова пилка Silky Gomboy Curve 240-8 (717-24)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Професійна садова пилка Silky Gomboy Curve 240-8 (717-24). Підходить для обрізки свіжої деревини. Рукоятка пили оснащена гумовою вставкою. Лезо пили замінно.
Для більш ефективного використання лезо має бути чистим. Для очищення від смоли варто використовувати олію, що є ефективним та екологічно чистим способом догляду за лезом. Більше агресивні рідини можуть пошкодити гумовий матеріал ручки.
Якщо пила не використовується, переконайтеся, що вона суха. Зберігайте пилку в сухому місці, переважно в жорсткому футлярі або у відповідній кобурі.
Розміри в розкладеному вигляді: 500х60х20 мм.
Розміри у складеному вигляді: 270х60х20 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silky |
| Длина полотна | 240 мм |
| Страна производитель | Япония |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 265 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гартований зуб | Да |
| Геометрією зубів | японський зуб |
| Доставка/Оплата | Товар на замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Крок зубів на 30 мм | 8 на 30 мм |
| Переточуваний зуб | Нет |
| Тип | Складна |
| Ширина пропила | 1.4 мм |
- Цена: 2 950 ₴
