




Генератор бензиновый Dnipro-M GX-50E
Генератор Dnipro-M GX-50E має потужність 5кВт, якої вистачить для освітлення дачі та роботи побутових приладів: холодильника, мікрохвильової печі, ПК, водяного насоса, телефона та ін.
до 10 годин
може працювати без перерви, завдяки повітряному охолодженню двигуна
3 роки гарантії
без обмеження мотогодин
Альтернатор зі 100% мідною обмоткою
Обмотки ротора і статора виготовлені зі 100% міді, що дозволяє використовувати генератор тривалий час при максимальних навантаженнях.
Захист
В генераторі є ряд захистів, які продовжують термін служби інструменту:
- від перегріву
- від короткого замикання
- від низького рівня мастила в картері
Функція AVR
Автоматичний регулятор напруги забезпечує стабільний рівень напруги під час динамічних навантажень. Це захистить інструмент від швидкої поломки та дозволить підключати до нього чутливі споживачі такі як бойлер, холодильник, телевізор, освітлення будинку, та інші.
Запуск
Щоб запустити генератор більше не потрібно витрачати багато часу та зусиль. Для першого запуску інструменту знадобиться менше 5 хвилин. На всі наступні запуски Ви витрачатимете не більше однієї хвилини. Інструмент оснащений ручним та електростартером. Спочатку необхідно виконати обкатку.
Контроль показників
Цифрове інформаційне табло, яке дозволяє контролювати:
- постійну робочу напругу генератора
- загальну кількість мотогодин
а також:
частоту (в Гц)
мотогодин від моменту поточного запуску роботи
Наявність цих показників значно полегшують роботу, та контроль по заміні мастила, або ж період коли потрібно здавати генератор на планове техобслуговування.
Особливості
Генератор оснащений ручним та електростартером
Всі важливі вузли генератора якісно оброблені компаундом, що дозволяє використовувати генератор на вулиці в різних погодних умовах
Рівень шуму під час роботи становить всього 74 dB.
Багатофункціональність та безпека
- Клеми постійного струму (12 В/6,5 А) дозволяють заряджати автомобільні акумулятори. Під час зарядки акумулятора забороняється використовувати розетку на 220 В.
- Для більшої безпеки оператора під час роботи на корпусі інструменту є клема для підключення заземлення, яку рекомендовано використовувати під час роботи з інструментом для уникнення випадкового ураження током.
Рекомендація підбору генератора:
Наведемо приблизні значення потужності електроприладів, що найчастіше використовуються в приватних будинках. За допомогою них ви можете розрахувати потужність потрібного генератора.

Масло Dnipro-M моторне 4-тактне
Своєчасна та регулярна заміна мастила сприятиме довготривалій та стабільній роботі генератора.
Переваги мастила Dnipro-M
- мастило може використовуватися в будь-який час року, витримуючи температуру до -30°С;
- утворює міцну масляну плівку, яка здатна витримувати тривалі навантаження;
- має мінімальний рівень втрат при випаровуванні, а значить, низькі витрати;
- інтенсивно захищає деталі від проявів корозії і утворення нагару;
- покращує компресію в двигуні, збільшуючи його потужність.
Лишились питання?
Ще не працювали з інструментом?
| Основные | |
|---|---|
| Тип топлива | Бензин |
| Производитель | Dnipro-M |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Альтернатор | синхронный |
| Вес | 81.5 кг кг |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Количество розеток 230 В | 2 шт |
| Максимальная мощность | 5500 Вт кВт |
| Максимальный расход топлива | 2,25 л/ч |
| Модель двигателя | 188F/13.0 Л.С. |
| Напряжение постоянного тока | 12 В/6.5 А |
| Номинальная мощность | 5000 Вт Вт |
| Обмотка альтернатора | медь |
| Объем масла в картере | 1.1 л |
| Охлаждение двигателя | Воздушное |
| Показатель уровня топлива | Да |
| Рабочая мощность | 5000 Вт |
| Размер | 815x530x560 мм |
| Рекомендуемая марка бензина | А-92/А-95 |
| Тип двигателя | одноцилиндровый четырехтактный |
| Тип запуска | электрический стартер/ручной |
| Уровень шума | 74 dB |
- Цена: 36 900 ₴




