


Косовище для коси дерев`яне 150 см (№2), 1,5 кг, FUX (P631850)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Косовище для коси дерев`яне 150 см (№2), 1,5 кг, FUX (P631850)
Дерев`яне косовище з ясеня від торгової марки Fux. Виготовлено на 100% в Австрії. Косовище має довжину 150 см, ручки можуть регулюватися по висоті, а також цей тримач підійде для правші та шульги. Ідеально підійде на зріст 170 - 185 см. Комплектуєтся кріпленням та шестигранником
Fux — австрійський бренд, який спеціалізується на косах та комплектуючих до них.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FUX |
| Страна производитель | Австрия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1500 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Длина флагштока | 150 см |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Общая длина | 150 мм |
| Материал | Дерево |
- Цена: 4 590 ₴
