

Газонокосарка UniversalRotak 34-405 BOSCH (06008A6401)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка Bosch UniversalRotak 34-405 (код продукту: 06008A6401) — це електрична газонокосарка, призначена для ефективного догляду за газоном. Вона оснащена потужним двигуном на 1300 Вт, що забезпечує надійну роботу навіть у складних умовах, таких як схили або нерівна поверхня.
Основні характеристики:
- Ширина захоплення: 34 см
- Висота зрізу: регулюється від 25 до 70 мм
- Кількість рівнів висоти зрізу: 5
- Об`єм травозбірника: 40 л
- Вага: 11 кг
Газонокосарка оснащена інноваційними направляючими, які дозволяють підстригати траву вздовж стін, грядок та країв газону, забезпечуючи акуратний вигляд вашої ділянки. Ергономічні ручки ErgoFlex сприяють здоровій та комфортній позі під час роботи, зменшуючи навантаження на спину та руки.
Компактна конструкція газонокосарки дозволяє легко транспортувати та зберігати її, оскільки вона компактно складається
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Объем травосборника | 40 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Крутний момент | 13 Нм |
| Мощность двигателя | 1300 Вт |
| Система регулювання висоти ножа | 5 рівнів, центральна |
| Ширина стрижки | 34 см |
- Цена: 5 890 ₴
