


Секатор TYPE A 180 мм Hanakumagawa (4580149742055)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секатор TYPE A 180 мм Hanakumagawa. Ручна робота японських майстрів.
Секатор TYPE A має тонке, напівкругле, гостре як бритва лезо, яке підходить для обрізання гілок, а також квітів.
Зручна лита рукоятка та сталева пружинка, надає зручності вчасно роботи та допомагає без особливих зусиль здійснювати стрижку або обрізку.
Лезо ножиць піддається термообробці, завдяки чому їм надається додаткова міцність і довговічність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hanakumagawa |
| Страна производитель | Япония |
| Общая длина | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 190 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр зрізу | 22 мм |
| Материал | S58C |
| Размер | S/M |
| Тип лез | Класична (Обвідні) |
- Цена: 4 890 ₴
