


Пила в піхвах Silky Zubat 330-7.5 (330mm 1,3мм 7.5зуб/на 30мм) (270-33)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Пила в піхвах Silky Zubat 330-7.5 (330mm 1,3мм 7.5зуб/на30мм) (270-33). Пила Zubat 330-7.5 має вигнуте лезо. Пила справляється з важкими умовами експлуатації, які забезпечують швидкість різання за менших зусиль. Пила з новою системою подвійного в`їзду на піхвах, так само має нову конструкцію ручки для створення неперевершеної функції блокування, яка міцно утримує пилку в піхвах. Відмінне поєднання вигнутого леза з високою продуктивністю та зручною рукояткою, яка надійно тримається у ваших руках. Рукоятка пили – ергономічна, що дозволяє зробити зручне захоплення і робити точний різ. Призначена пилка Silky Zubat 330-7.5 для обрізання великих гілок. Постачається пилка із міцною поліпропіленовою оболонкою чорного кольору зі знімним тримачем ременя.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silky |
| Страна производитель | Япония |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гартований зуб | Да |
| Геометрією зубів | японський зуб |
| Длина | 470 см |
| Длина полотна | 330 мм |
| Доставка/Оплата | Товар на замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Крок зубів на 30 мм | 7.5 на 30 мм |
| Переточуваний зуб | Нет |
| Тип | Нескладна |
| Ширина пропила | 1.3 мм |
- Цена: 3 690 ₴
