
Садовый секатор ARS (180LR-2.1)
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARS |
| Страна производитель | Япония |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 950 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Длина | 2100 см |
| Доставка/Оплата | Товар на замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Діаметр зрізу | 22 мм |
| Материал | Сталь |
- Цена: 5 120 ₴
