актуально










Шкаф сейф Ferocon БЛ-127К1Е1.Т1.П2.7035, 460х1275х340, электронный замок, 40 кг
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сейф-шафа Ferocon БЛ-127К1Е1.Т1.П2.7035 у лінійці різновиду сейфів – це щось середнє між шафкою та сейфом в офісі. Від звичайного класичного сейфа цей металевий виріб відрізняється великим розміром, що в той же час робить можливим вмістити всередину не тільки більшу кількість предметів, але й різних речей за розміром.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferocon |
| Страна производитель | Украина |
| Тип замка | Электронный кодовый |
| Общие | |
| Вес | 35 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество отверстий для крепления | 4 |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 1275 мм |
| Внешняя глубина | 340 мм |
| Внешняя ширина | 460 мм |
- Цена: 10 000 ₴
