




ЗЕРНОДРОБИЛКА "ГАЗДА" М-80 молоткова
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Уважаемые клиенты, зернодробилки торговой марки "Ґазда" вашему вниманию!
Зернодробилка Газда призначена для подрібнення зерна (ячміня, пшениці і т.д) в особистих підсобних та невеликих фермерських господарствах при приготуванні кормів домашнім тваринам та птиці. Основною перевагою продукції є висока якість за доступною ціною.
Зернодробарка «ГАЗДА М80» молоткова (зерно + качани кукурудзи) 2,5 кВт
Опис:
Український виробник створив потужний і стійкий до пошкодження агрегат.
Зернодробарка «ГАЗДА М80» (зерно + качани кукурудзи) - це високоякісний український прилад, легкий у використанні і ефективний при переробці сільгоспкультур. Двигун апарату електричний, з кнопкою вкл/викл. Молотковий диск - подрібнювач закріплений в корпусі на осі двигуна. Молоткові ножі якого виготовлені зі сталі марки СТ 45 (високоякісної вуглецевої сталі). Кількість молотків: 20 шт. (16 рухомих та 4 не рухомих ножів)
Між бункером та корпусом є отвір для подачі зерна, величина якого регулюється засувкою. Зернодробарка «ГАЗДА М80» (зерно + кукурудза) здатний справлятися з дробленням не тільки зернових і зерно-бобових культур, а й кукурудзяних качанів.
Зернодробарка оснащена двигуном, камерою подріблення зерна, прийомним бункером для зерна, приймальною камерою для кукурудзи.
На відміну від інших зернодробарок, в яких для зміни фракції помолу необхідно перевстановлювати сита з різними розмірами отворів, в цій зернодробарці застосовуються два сита встановлених одночасно, а зміни фракції помолу проходить шляхом зміщення сит відносно один одного.
Характеристики:
• Тип : Зернодробилка
• Тип привода: Електродвигун (тільки з мідною обмоткою)
• Тип двигуна: Однофазний
• Споживча потужність: 2,5 кВт
• Номінальна напруга : 220В
• Об'єм бункера : до 10л
• Кількість сит 2 шт. Діаметр отворів 7мм. При зміщенні одного сита відносно іншого виставляється від 2 до 7мм.
• Матеріал завантажувального бункера : Пластик
• Частота обертів вала: 3000 об/хв.
• Продуктивність: зерно до 250 кг/год, качани кукурудзи 45кг/год
• Частота : 50Гц
• Захист від перегріву німецької фірми THERMIK GmbH
• Подрібнювач : Молотковий, ножі якого виготовлені зі сталі марки СТ.45 (високоякісної вуглецевої сталі)
• Кількість молотків: 20 шт.
• Корпус дробарки зміцнений
• Розміри : 425*280*515 мм
• Вага : 17,8 кг
• Гарантія 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Газда |
| Страна производитель | Украина |
| Количество оборотов двигателя | 3000 об/мин |
| Мощность двигателя | 2.5 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем приемного бункера | 10 л |
| Перерабатываемое сырье | Кукурузные початки, Зерновые |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зернодробилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17.8 кг |
| Производительность, кг/час | |
| Зерно | 250 кг/час |
| Кукурузные початки | 45 кг/час |
- Цена: 5 950 ₴

